Taşdelen Oto Kurtarma

Taşdelen Oto Kurtarma

Oto Kurtarma 0543 310 60 60

Taşdelen oto kurtarma, Taşdelen kurtarıcı, oto yol yardım, oto kurtarma, oto çekici, araç kurtarıcı, araç çekici, araba kurtarıcı, araba çekici, araba kurtarma, oto kurtarıcı, yol yardım, hizmetlerimize tam gaz devam etmekteyiz. Bizlere sürekli olarak aracını ve diğer kara araçlarını sürekli olarak abone şeklinde taşıtan müşterilerimize araç sayısı üzerinden % 10 indirim uygulamasını vermekteyiz. Müşterilerimize sadakatli gizlilik anlaşması gibi durumlarda sözleşmeli araç taşıma işlemini yine işletmemiz yapmakta olup her müşterimiz bizim için son derece önemli ve değerlidir. En yakın çekici, en yakın kurtarıcı, en yakın kurtarma, en yakın yol yardım, acil oto kurtarma, acil oto kurtarıcı, acil yol yardım, acil oto çekici ve şehir içi çoklu araç sevkiyatı, şehir içi çoklu araba taşıma, şehirlerarası çoklu oto çekici, şehirlerarası çoklu çekici, şehirlerarası araç transferi.

Konusunda oldukça deneyimli olan kurumumuz oto kurtarma iş ortağı oto kurtarıcı farklı çözüm kaynakları ile oto taşıma sağlıyor. Hakkımızda verimli bilgi almak için çok sayıda çalıştığımız referanslarımızdan bizler ile ilgili her türlü öğrenime sahip olma olanağınız vardır. İşlerimizin güzel doğru gitmesi için sizlere çok daha iyi hizmet sunmamız için işimiz ile ilgili olarak lütfen doğru görüşlerinizi belirtiniz. Size daha iyi şekilde nasıl yararlı olabileceğimizi çok değerli fikirleriniz bizler için bir aşama olacağını unutmayınız. oto çekici ve oto kurtarıcı yollarda olduğu sürece sizler ile araçlarınız güvende olacaktır.


Taşdelen oto kurtarma

Taşdelen Oto Kurtarma

Oto kurtarma çağrılarınızı 7 gün 24 saat iletebilirsiniz. Çalışma prensibimiz bulunduğunuz konuma yakın olan çekici aracı yönlendirerek en kısa sürede otomobilinizi taşınmasını dilediğiniz yere çekilmesini sağlamak. Minimum sürede optimum hizmet anlayışı ile çalışmaktayız. Yönlendiriğimiz saha ekibi güvenli ve hızlı şekilde isteğiniz doğrultusunda aracınızı servise ya da dilediğiniz noktaya taşımakla görevlidir. Aracımız yanınıza gelene kadar aracınızın arkasına ya da önüne araba çekilmemesine özen göstermeniz bizim için yeterli. Geri kalan bütün işlemi görevli arkadaşımız yerine getirmektedir. ekiplerimizin gelmesini bekleyiniz. Araç arkasında en az 15 metre boşluk olması gerekiyor ve bu süre içinde tabi ki aracınızın dörtlülerini yakınız. Oto çekici aracımız gerekli önlemleri alarak aracınızı dilediğiniz noktaya götürecektir.

Hidrolik araçlarımızın rutin aylık bakımları yapılarak sahaya çıkartılır ve sorunsuz şekilde çalışmaları sağlanır. Gerekli bakımlar ve donanımlar tüm araçlarımızda mevcut olup çoğunlukla yüksek modelli kurtarıcı araçlar seçmekteyiz.

Oto kurtarma çekici alanları içinde hizmet sağlayan şirketimiz çok uzun zaman önce faliyetlerine başlamıştır. Yol yardım ve oto kurtarıcı, vinç, forklift kiralama konusunda oldukça tecrübeye sahiptir. Oto çekici, oto kurtarıcı, oto kurtarma, yol yardım ve araç çekiciyi bünyesinde uzman personelleri özel yapım araçları ile size hizmet yarışında saat tatil gece gündüz hiç tereddüt etmeden çalışmaktayız. İstanbul çevrelerinde Trakya Marmara il ilçelerinde kesintisiz sürekli olarak size hizmette sınır tanımayan anlayışımız ile varız. Taşdelen oto kurtarma, yol yardım, oto kurtarıcı, oto çekici, araba çekici, araba kurtarıcı araçlarımız işlerinizde kolaylıklar sağlamak için oldukça zengin garajlarımızda mevcuttur. Ekonomik kurtarıcı ile sizi acil kurtarma operasyonu içinde taşıyoruz. Sigorta acente ve asistan şirketlerinin müşterilerine bireysel müşterilere araç çekici ve şehirler arası çoklu taşımacılık konusunda uygun fiyatlı çekim işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Taşdelen Oto Kurtarma

Taşdelen geneli Oto Kurtarıcı, araç kurtarma ihtiyaçlarınız için lütfen 0543 310 60 60 numaralı telefonumuzdan bizlere ulaşabilir, hızlı ve güvenilir bir şekilde hizmet alabilirsiniz.